Služby pro firmy – přeprava osobtaxibohemia.cz pro firmy

Zajišťujeme pro firmy i jednotlivce přepravu osob (klientů, obchodních partnerů) po celé České republice a Evropské unii. Lokalita Nový Bor a okolí do 150 Km je naší prioritní lokalitou.

Pohodlná cesta z bodu A do bodu B

Vaše společnost nebo firma zaplatí klientovi přepravu z bodu A do bodu B a klient se v pohodlí našich osobních vozů cítí bezpečně a spokojeně. S dobrým pocitem, že je o něj dobře postaráno, se klient může plně soustředit na kontakt s vámi. Naopak při zpáteční cestě si v pohodlí odpočine a Vaše firma získá v jeho očích známku spolehlivosti.

Z praxe víme že spokojenost klienta představuje potencionální zisky pro jakoukoli společnost nebo firmu, nehledě na to že jeden spokojený klient nebo klientka může vytvořit strom spokojených klientů nebo klientek.

Firemní zákazníci i turisté

Naše služby mohou využívat firemní zákazníci pro svoji klientelu a partnery. Veškerých služeb nadále mohou využívat turisté, kteří chtějí v klidu osobního vozu a za pevně stanovenou cenu cestovat do evropských měst a vyhnout se tak cestování vlakem nebo autobusem.

Případ pro klienty, kdy komunikace v anglickém jazyce je komplikací

Zahraničním klientům zajistíme osobního překladatele, který může setrvat po celou dobu dle potřeby s vaším klientem a to za velmi příznivé ceny.

Co je samozřejmostí našich služeb?
  • cena jízdy od 60 Kč za jízdu
  • ověření ceny jízdného před jízdou
  • nejrychlejší přistavení a odvoz v Novém Boru
  • maximální čas přistavení vozu do 15 min
  • výběr vhodného vozu dle volitelných požadavků 
  • objednání přes nonstop dispečink +420 800 188 880
  • rychlé objednání telefonicky +420 725 559 391

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva